Aksident i rëndë trafiku në këtë vend të Kosovës, ka edhe të lënduar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Aksident i rëndë trafiku në këtë vend të Kosovës, ka edhe të lënduar

20:01 | 02 Nëntor 2018

Aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Fushë Kosovë.

Në aksident janë përfshirë dy vetura, një “Passat” dhe një “Mercedes”.

Në vendin e ngjarjes ka dal edhe autoambulanca, për t’iu dhënë ndihmën e parë të lënduarve.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!