Aksident i rëndë trafiku në Mitrovicë, një person i lënduar rëndë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Aksident i rëndë trafiku në Mitrovicë, një person i lënduar rëndë

13:38 | 10 Qershor 2018

Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të Mitrovicës, ku një veturë është ndeshur me një kamion.

Në këto foto të bëra nga lexues, shihet se aksidenti është i rëndë pasi që vetura është dëmtuar shumë.

Nga ky aksident që ka ndodhurnë fshatin Shupkovc, mësohet se një person është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!