Aksident i rëndë trafiku në Pejë, ka edhe të lënduar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Aksident i rëndë trafiku në Pejë, ka edhe të lënduar

19:08 | 09 Qershor 2018

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak çastesh në Pejë, konkretisht në afërsi të marketit “Viva Fresh”.

Sipas lexuesve të Indeksonline, në aksident është përfshirë një veturë dhe një motoçikletë.

Nga aksidenti ka mbetur i lënduar motoçiklisti.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!