Aksident i rëndë trafiku në Pejë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Aksident i rëndë trafiku në Pejë

19:03 | 11 Nëntor 2017

Një aksident i rëndë trafiku raportohet të këtë ndodhur para pak minutash në hyrje të qytetit të Pejës.

Sipas raportimeve nga vendi i ngjarjes aksidenti duket të jetë mjaftë i rënd.

Ndërkohë ambulanca dhe policia e Kosovës tashmë kanë dalur në vendin e ngjarjes./Zeri/.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!