Aksident i rëndë trafiku në Prishtinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Aksident i rëndë trafiku në Prishtinë

19:01 | 12 Nëntor 2017

Një aksident komunikacioni ka ndodhur rreth orës 18:00 në lagjen “Arbëria”, në Prishtinë.

Sipas një qytetari, i cili ka dërguar foto në KALLXO.com, në këtë aksident janë përfshirë dy automjete, një veturë “Golf 4” dhe një kamionetë.

Qytetari ka thënë se nuk e di nëse ka të lënduar.

Ai ka treguar se në vendin e ngjarjes nuk janë parë as Policia as ambulanca.

Më poshtë sjellim fotot e dërguara nga qytetari.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!