Aksident i rëndë trafiku në Prishtinë, ka edhe të lënduar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
21 °C

Aksident i rëndë trafiku në Prishtinë, ka edhe të lënduar

20:02 | 11 Tetor 2018

Një aksident trafiku ka ndodhur pak më parë në Prishtinë.

Si pasojë, lëndime trupore kanë marrë disa persona.

Në aksident është përfshirë edhe një taksi.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!