Aksident i rëndë trafiku në Prishtinë, makina përplasë këmbësorin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Aksident i rëndë trafiku në Prishtinë, makina përplasë këmbësorin

08:17 | 12 Nëntor 2017

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pasditen e djeshme në Prishtinë.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Fakultetit Teknik, ku një veturë ka shkelur një këmbësor.

Rastin e ka raportuar në “Indeksonline” një qytetar, i cili ka dërguar pamje të rënda nga aksidenti.

Në fotografi shihet këmbësori i shtrirë përtokë, ndërsa ekipet emergjente kanë shkuar për t`i dhënë ndihmën mjekësore.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 14:00.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!