Aksident i rëndë trafiku në rrugën Prishtinë-Mitrovicë, ka edhe të lënduar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Aksident i rëndë trafiku në rrugën Prishtinë-Mitrovicë, ka edhe të lënduar

08:14 | 14 Korrik 2018

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Mitrovicë.

Më specifikisht, aksidenti ka ndodhur në fshatin Stanovc, Komunë e Vushtrrisë.

Në aksident janë përfshirë dy vetura dhe një kombi bus, njofton gazetametro.net

Janë disa të lënduar, të cilët janë dërguar në QKUK.

Ende nuk dihet nëse ka viktima.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!