Aksident i rëndë trafiku në Veternik, kjo është gjendja e të lënduarve – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Aksident i rëndë trafiku në Veternik, kjo është gjendja e të lënduarve

19:42 | 22 Tetor 2018

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak minutash në Veternik.

Aksidenti ka ndodhur mes një kamioni dhe një veture me ҫ’rast kanë mbetur të lënduar disa persona.

Sipas pamjeve shihet se njësitet përkatëse të Policisë së Kosovës i janë përgjigjur menjëherë rastit dhe të njëjtit po merren me rrethanat që karakterizojnë këtë aksident.

Po ashtu, në vend të ngjarjes kanë dalë edhe ekipi mjekësorë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!