Aksident i rëndë trafiku, një person i vdekur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

Aksident i rëndë trafiku, një person i vdekur

08:29 | 08 Tetor 2017

Një shqiptar 34-vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti që ka nodhur përgjatë rrugës “Diversivo Acquachiara” në Itali.

Raportohet se shqiptari ishte duke udhëtuar me një skuter dhe është përplasur me një kamion. 34 vjeçari ka ndërruar jetë menjëherë pavarësisht ndihmës që i është dhënë.

Policia po heton rastin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!