Aksident i rëndë trafiku, rrokulliset vetura – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Aksident i rëndë trafiku, rrokulliset vetura

19:40 | 07 Korrik 2018

Një vetaksident trafiku para disa minutash ka ndodhur në Istog.

Një lexues i Indeksonline ka dërguar një foto nga vendi i ngjarjes ku shihet një veturë e rrokullisur në rrugë.

Nuk dihet për gjendjen e pasagjerëve.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!