Aksident i rëndë trafiku, shumë persona të lënduar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Aksident i rëndë trafiku, shumë persona të lënduar

16:44 | 06 Tetor 2018

Dje në Vushtrri ka ndodhur një aksident trafiku mes tri veturave, ku si pasojë lëndime trupore kanë pësuar pesë persona.

Sipas Policisë, të lënduarit kanë pranuar ndihmë mjekësore në spitalin e Vushtrrisë dhe më pas janë liruar.

Me vendim të prokurorit, rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!