Aksident i rëndë, vdes një person – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Aksident i rëndë, vdes një person

21:10 | 10 Qershor 2018

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Milot-Fushë Krujë, ku një makinë ka përplasur një motor.

Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën drejtuesi i motorit, i identifikuar si Vlash Gjinaj, 32 vjeç. Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur forcat e policisë të cilat po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Aksidenti i rëndë ndodhi tek mbikalimi i Patokut./syri.net

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!