Aksident i rëndë, vetura thyen murin dhe futet në oborr – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

Aksident i rëndë, vetura thyen murin dhe futet në oborr

12:29 | 22 Mars 2018

Reshjet e borës kanë vështirësuar qarkullimin në disa pjesë të Kosovës, e veçanërisht në viset malore.

Një lexues ka dërguar fotografi të një veture e cila ka devijuar rrugën.

Vetura ka rrëshqitur dhe është ndeshur me murin rrethues të një shtëpie.

Kjo ngjarje ka ndodhur në Isniq të Deçanit, derisa nuk raportohet për të lënduar.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!