Aksident i trafiku rëndë rrugës për Gërmi, ka të lënduar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Aksident i trafiku rëndë rrugës për Gërmi, ka të lënduar

12:26 | 11 Shkurt 2018

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak minutash në Prishtinë, saktësisht rrugës për në Parkun Nacional të “Gërmisë”.

Sipas një lexuesi të “Indeksonline” bëhet e ditur se në këtë aksident janë të përfshira dy vetura, njëra e tipit “Picap dhe “Hundai”.

Po ashtu mësohet se nga kjo e fundit ka të lënduar, lexuesi në fjalë që ka dashur të mbetet anonim ka treguar se auto-ambulanca ka marrur një person dhe ka shkuar pastaj në drejtim të QKUK-së, shkruan Indeksonline.

Ky aksident ka shkaktuar dëme të mëdha materiale.

Më poshtë shikoni pamjet:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!