Aksident me fatalitet në qytetin e Suharekës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Aksident me fatalitet në qytetin e Suharekës

18:26 | 12 Gusht 2017

Sot, në orën 18:00 në qytetin e Suharekës, në autostradën Prizren-Suharekë, ka ndodhur një aksident, në të cilin ka humbur jetën një 32 vjeçarë.

Si pasojë e kolonave të gjatë të cilat kanë arritur deri në 10 km , ka humbur jetën një 32 vjeçar duke tentuar të kalojë në autostradë.

Sipas burimeve të InfoPress, policia ende nuk ka arritur ta heq kufomën nga vendi i ngjarjës si pasojë e vonesës së forenzikës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!