Aksident mes dy autobusëve në Prishtinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Aksident mes dy autobusëve në Prishtinë

21:11 | 11 Nëntor 2017

Gjatë ditës së sotme ka ndodhur një aksident trafiku mes dy autobusëve në Prishtinë, gjegjësisht tek shkolla e mesme e mjekësisë, “Ali Sokoli”.

Në aksident, sipas Policisë së Kosovës, nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

“Në aksidentin që ju potenconi ku janë përfshirë dy autobusë, përveç dëmeve materiale, nuk është raportuar për persona të lënduar”, ka thënë Daut Hoxha për Koha.net.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!