Aksident mes dy makinave në Prishtinë, vdes këmbësori – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Aksident mes dy makinave në Prishtinë, vdes këmbësori

11:08 | 10 Maj 2018

Një këmbësor ka ndërruar jetë pas një aksidenti që ka ndodhur ndërmjet dy veturave në Prishtinë.

“Viktima mashkull K-Shqiptar ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK ku dhe ka ndërruar jetë”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Rasti ka ndodhë më 9 maj, në rrugën “Agim Ramadani”.

“Me vendim të prokurorit njëri nga ngasësit mashkull K-Shqiptar është arrestuar dhe dërgohet në mbajtje, ndërsa trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!