Aksident mes tri makinave, 8 të plagosur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Aksident mes tri makinave, 8 të plagosur

21:56 | 11 Nëntor 2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Qafën e Koshovicës në Fier ku janë përfshirë tre automjete.

Si pasojë e këtij aksidenti 8 persona janë plagosur, ndërkohë që janë transportuar për në spital./syri.net

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!