Aksident mes tri veturave në Prishtinë, ka edhe të lënduar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Aksident mes tri veturave në Prishtinë, ka edhe të lënduar

10:35 | 17 Maj 2018

Mëngjesin e së enjtes rreth ores 09:00, në rrugën “Rexhep Luci” në Prishtinë ka ndodhur nje aksident trafiku.

Në këtë aksident kanë qenë të përfshira tri automjete.

Si pasojë e aksidentit dy persona kanë pësuar lëndime trupore, të cilët janë dërguar për tretman mjekësor.

Nga policia kanë bërë të ditur se rastin në fjalë po merren hetuesit e njësitit të trafikut.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!