Aksident në autostradën Fushë Kosovë-Prishtinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Aksident në autostradën Fushë Kosovë-Prishtinë

09:59 | 09 Tetor 2017

Pirunari, një makinë pune e cila ishte vendosur mbi një kamion, ka rënë në tokë përderisa kamioni kishte hyrë nën urë në autostradën Fushë Kosovë-Prishtinë.

Fotografitë janë siguruar nga “Marakli t’kerreve”, përderisa Koha.net nuk ka arritur të siguroj detaje nëse autostrada është bllokuar si pasojë e këtij incidenti.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!