Aksident në hyrje të Prishtinës, kolona të gjata veturash – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Aksident në hyrje të Prishtinës, kolona të gjata veturash

11:00 | 19 Mars 2018

Një aksident komunikacioni ka ndodhur sot në hyrje të Prishtinës.

Sipas fotove të dërguara nga një lexues i Indeksonline, shihet aksidenti mes dy veturave në autostradën që lidh Veternikun e Prishtinës me Fushë Kosovën.

Aksidenti ishte lehtë, por që krijoi kolona të gjata në Veternik.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!