Aksident në Komoran – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Aksident në Komoran

11:13 | 12 Korrik 2018

Një aksident trafiku mes dy veturave dhe një kamioni ka ndodhur rreth orës 11:00 në rrugën Prishtinë-Pejë.

Aksidenti ka ndodhur afër Komoranit ndërsa ende nuk ka informacione rreth gjendjes shëndetësore të personave të lënduar, raporton Indeksonline.

Në vendin e aksidentit ka dalë menjëherë policia rrugore e cila është duke u marrë me shikimin e vendit të aksidentit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!