Aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë, rrokulliset vetura – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë, rrokulliset vetura

18:21 | 10 Qershor 2018

Një veturë ka humbur orientimin dhe është rrokullisur në magjistralen Prishtinë – Podujevë, më saktësisht në fshatin Trudë.

Bëhet e ditur se nuk ka të lënduar. Policia e Kosovës sot ka bërë apel për qytetarët që të kenë kujdes më të shtuar në trafik si pasojë e aksidenteve me fatalitet.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!