Aksident në Pejë, vetura bie në lum – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Aksident në Pejë, vetura bie në lum

15:42 | 13 Qershor 2018

Vetura rrëshqet në një lum në Pejë

​Një veturë ka përfunduar në një lum në Pejë, si pasojë e një aksidenti.

Vetura e zbrazur duket të ketë rrëshqitur nga pakujdesia dhe ka rënë në lumë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!