Aksident i rëndë në autostradën “Ibrahim Rugova” (Video) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Aksident i rëndë në autostradën “Ibrahim Rugova” (Video)

18:54 | 21 Prill 2017

Në autostradën “Ibrahim Rugova”, afër Prizrenit, ka ndodhur një aksident komunikacioni, ku një kamion është rrokullisur, duke kaluar në anën tjetër të autostradës.

Në pamjet që ka siguruar Express nga një lexues, shihet se vozitësin e kamionit e kanë nxjerrë nga brenda një ekip që mësohet të kenë qenë futbollistët veteranë të KF KEK.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit dhe nëse ka pasur të lënduar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!