Aksident trafiku afër liqenit të Badocit, krijohen kolona – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

Aksident trafiku afër liqenit të Badocit, krijohen kolona

17:08 | 16 Prill 2018

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Gjilan.

Aksidenti ka ndodhur në afërsisë të liqenit të Badocit, ndërsa janë përfshirë dy vetura, përcjell ORAinfo.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar. Në vend të ngjarjes ka dal edhe policia e cila po merret me rastin.

Si pasojë e aksidentit janë krijuar kolona në të dyja kahjet e rrugës që lidh Prishtinën me Gjilanin. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!