Aksident trafiku, lëndohen gjatë persona – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Aksident trafiku, lëndohen gjatë persona

11:46 | 07 Gusht 2018

Policia raporton se mbrëmë në fshatin Dragobil të Malishevës ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime.

Si pasojë e aksidentit lëndime kanë pësuar pesë persona: një femër dhe katër meshkuj të cilët janë dërguar për tretman mjekësor.

Rasti shkon në procedurë të rregullt.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!