Aksident trafiku, ndërron jetë qytetari nga Podujeva – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Aksident trafiku, ndërron jetë qytetari nga Podujeva

11:24 | 18 Gusht 2018
Foto: Ilustrim

Policia ka njoftuar se një person i aksdentuar më 1 gusht në Podujevë ka ndërruar jetë gjatë ditës së djeshme në QKU.
Njoftimi i policisë:

Podujeve 01.08.2018-19:05. Lidhur me rastin raportohet se me date 17.08.2018 si pasoj e lëndimeve te marra, viktima mashkull K-Shqiptar ka ndërruar jetë në QKUK. Me vendim te prokurorit trupi i pa jete i viktimës dërgohet ne IML për obduksion.

Policia vazhdimisht po bën apel për kujdes në komunikacion.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!