Aksident trafiku në hyrje të Prishtinës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Aksident trafiku në hyrje të Prishtinës

09:22 | 06 Tetor 2018

Një aksident trafiku ka ndodhur pak minuta më herët në Prishtinë, saktësisht në lagjen “Kodra e Trimave”.

Në këtë aksident kanë qenë të përfshira dy automjete, njëra e tipit “VW” dhe tjetra e atij “Fiat”.

Nuk dihet për lëndime në njerëz, veçse aksidenti ka shkaktuar dëme të konsiderushme materiale.

Njësitet përkatëse të policisë kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!