Aksident trafiku në Malishevë, gjashtë të lënduar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Aksident trafiku në Malishevë, gjashtë të lënduar

23:01 | 08 Gusht 2018

Gjashtë persona kanë mbetur të lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur para pak çastesh në Malishevë.

Koha.net mëson se në aksident kanë qenë të përfshira dy vetura, Golf 2 dhe 4.

Mësohet gjithashtu se të lënduarit janë jashtë rrezikut për jetë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!