Aksident trafiku në Ulpianë, bllokohet kjo rrugë në Prishtinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Aksident trafiku në Ulpianë, bllokohet kjo rrugë në Prishtinë

12:53 | 05 Tetor 2018

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në Ulpianë në Prishtinë.

Një veturë xhip është vet aksidentuar tek semaforët të Posta, përcjell ORAinfo.

Për fat të mirë përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar.

Në disa foto të siguruar nga ORAinfo shihet se policia ka dal në vend të ngjarjes dhe po merret me rastin.

Si pasojë e aksidentit për disa minuta është krijuar tollovi në këtë pjesë të qytetit. /ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!