Aksident tragjik, humb jetën çifti me fëmijën 2 vjeçar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Aksident tragjik, humb jetën çifti me fëmijën 2 vjeçar

19:00 | 10 Tetor 2017

Një fëmijë i vogël dhe prindërit e tij kanë humbur jetën sot pasdite në aksident të rëndë automobilistik rreth dhjetë kilometra nga Dellçeva.

Në këtë aksident, në vendin e ngjarjes kanë ndërruar jetë 32 vjeçari D.D. i cili i jepte makinës, bashkëshortja e tij 27 vjeçare dhe biri i tyre 2 vjeçar.

Fatkeqësia ka ndodhur me përplasjen e drejtpërdrejtë mes automjetit tip ‘Fiat Punto’ me targa të Dellçevës me kamion të ngarkuar me drunj me targa të Shtipit, e drejtuar nga 56 vjeçari P.G. nga Shtipi.

Aksidenti është denoncuar në ora 15:40, ndërsa ka ndodhur në rrugën magjistrale Koçan-Dellçevë te vendi Leshtaro.

Ekipe të policisë janë duke bërë ekspertizë në vendin e ngjarjes, ndërsa qarkullimi është ndërprerë në të dy drejtimet.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!