Aksident zinxhiror në Prishtinë, përfshihen 4 vetura (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Aksident zinxhiror në Prishtinë, përfshihen 4 vetura (FOTO)

09:07 | 12 Janar 2017

Aksidenti ka ndodhur si pasoj e veturës së parë e cila ka ndaluar para semaforit ndërsa tri veturat tjera nuk kanë mundur të ndalojnë për shkak të ngricave në rrugë.

Ky aksident ka kaluar vetëm me dëme materiale pa të lënduar në njerëz.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!