Aksidenti i rëndë: Ndërron jetë 29 vjeçarja – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Aksidenti i rëndë: Ndërron jetë 29 vjeçarja

23:00 | 12 Nëntor 2017

Vajza 29 vjeçare S.Gjoka, e cila mbeti e plagosur rëndë në aksidentin e ndodhur pasditen e sotme në rrugën e Kombit, ka ndërruar jetë në spital, raporton syri.net.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!