Aksidenti në Suhrekë me pesë viktima, dalim pamje nga vendi i ngjarjes – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Aksidenti në Suhrekë me pesë viktima, dalim pamje nga vendi i ngjarjes

15:32 | 08 Korrik 2018

Një aksident i tmerrshëm që ndodhi mes një veture të tipit BMW dhe një autobusi në Duhël të Suharekës ua mori jetën pesë personave, në mesin e viktimave janë edhe tre fëmijë.

Vdekjen e tyre e ka konstuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes, ndërsa komunikacioni është bllokuar në këtë rrugë të Kosovës.

E tërë ngjarja është konfirmuar nga Policia.

Pamje nga vendi i ngjarjes:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!