Aksidenti tragjik, nëna pasi zgjohet nga koma kërkon fëmijët e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Aksidenti tragjik, nëna pasi zgjohet nga koma kërkon fëmijët e saj

12:50 | 19 Shkurt 2018

Mjekja e spitalit të Shkodrës, Dhurata Uruci ka folur për mediat pas aksidentit tragjik ku i mori jetën 3 anëtarëve të një familjeje duke deklaruar se nëna e fëmijëve Evis Preka, është permendur dhe po kërkon fëmijët.

36 -vjecarja nuk është në dijeni të tragjedisë së rëndë dhe se ka humbur dy fëmijët dhe bashkëshortin në aksidentin e rëndë mbrëmjen e djeshme.

Vajza 10 vjeçare sipas mjekes është në gjendje kome dhe po mbahet me aparatura.

Ndërsa pasgjerët e makinës tjeter dhe nena e femijëve janë jashtë rrezikut për jeten, njofton report tv, pas një bisede me mjeken e spitalit të Shkodres.

Foto: Dhurata Uruci

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!