Aktivitet i çuditshëm filmohet në një tunel – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Aktivitet i çuditshëm filmohet në një tunel

16:55 | 19 Shtator 2018

Përderisa një nga tunelet po ndërtohej në lumin Cauca, ky fenomen i çuditshëm u pa dhe u filmua brenda tunelit.

Kjo u kap në një nga tunelet transit që po ndërtoheshin atje, gjatë ditëve kur u përjetua një situatë kritike për shkak të rrjedhjes aksidentale të lumit, duke bërë që tunelet të shemben.

Videoja e publikuar në YouTube tregon momentin e aktivitetit të çuditshëm në tunel, transmeton Express.

Shikojeni:

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!