Aktori i njohur kosovar: Votojeni demarkacionin se na keni izolu! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Aktori i njohur kosovar: Votojeni demarkacionin se na keni izolu!

22:05 | 21 Shkurt 2018

Çështja e demarkacionit dhe zgjidhja e saj ka rrëmbyer vëmendjen e gjithë qytetarëve të Kosovës, pavarësisht profesionit që kanë.

Kjo vërtetohet edhe sot nga aktori, Jeton Zogiani i njohur ndryshe si ‘Drenica’, transmeton Indeksonline. Ky i fundit ka publikuar një fotografi ku kërkon të votohet Demarkacioni në seancën e nesërme.

Duhet përkujtuar që Demarkacioni lidhet ngushtë me vizat, e kujt më tepër se artistëve po u duhen ato?!

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi