Aktorja 64-vjeçare me trupin e saj çmend edhe femrat – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Aktorja 64-vjeçare me trupin e saj çmend edhe femrat

14:06 | 09 Prill 2018

Graciela Ines Casanova është një aktore argjentinase 64 vjeçare, e cila ka forma trupore perfekte.

Në rrjetet sociale Graciela poston shpesh herë foto ku tregon format e saj të cilat do i kishte zili dhe një vajzë e re.

Me bikini në plazh është fotoja e fundit që modelja dhe moderatorja ka postuar ku komenton: “Ky është rezultati i një jete të shëndetshme”.

Megjithatë të shumta kanë qenë edhe komentet e fansave të saj të cilët nuk besojnë se format e saj janë si pasojë e një jete të shëndetshme: “Silikonin dhe ndërhyrjet quan jetë të shëndetshme ti?”, ka qenë një prej komenteve.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!