Aktorja e njohur e publikon Labin në gjendje të ‘tmerrshme’, si do të reagojë Qëndresa – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Aktorja e njohur e publikon Labin në gjendje të ‘tmerrshme’, si do të reagojë Qëndresa

17:58 | 20 Tetor 2018

Arjola Demiri u bë e njohur fal rolit të saj në serialin vendor “O sa mirë”.

Ishte roli i “Xhbanës” ai që e bëri Xhbanën shumë të dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

E tani që nuk është më pjesë e këtij projekti duket se i është kthyer modës.

Sot ka publikuar një foto me Labin nga një “Fashion night”, ku Labi nuk po duket edhe në gjendje të mirë.

A thua si do të reagojë Qëndresa për këtë!?/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!