Aktorja e njohur kosovare e tepron me veshjen, kështu shkoi në dasmën e motrës së Adea Pulës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Aktorja e njohur kosovare e tepron me veshjen, kështu shkoi në dasmën e motrës së Adea Pulës

10:02 | 23 Prill 2018

Albulena Kryeziu është ndër aktoret më të njohura dhe më aktive në vendin tonë.

Ajo u bë shumë e njohur në serialin vendor “Stinë dashurie”, serial ky që trajtonte një temë dashurie siç nuk ndodh shpesh në vendin tonë, pasi serialet janë të destinuara të jenë të tipit komik, shkruan ORAvip.

Albulena ishte e ftuar mbrëmë në dasmës e motrës së Adea Pulë, nga ku bëri postime të ndryshme në rrjetet sociale.

Nga ajo që pam, duket se aktorja në fjalë e ka tepruar paksa, duke veshur kështu një fustan shumë të hapur tek pjesa e gjoksit./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!