Albani e nusja e tij festojnë përvjetorin e martesës, interesante si e uron ai – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Albani e nusja e tij festojnë përvjetorin e martesës, interesante si e uron ai

20:29 | 08 Nëntor 2018

Alban Mehmeti dhe gruaja e tij festojnë një ditë të veçantë të tyre, një përvjetor të martesës.

Në një fotografi që publikoi këngëtari, ata duken të lumtur pranë njëri-tjetrit e të lumtur që po presin bashkë këtë ditë, përcjell ORAinfo.

Albani ka plot fansa pas vetes, prandaj edhe i mirëpresin fotografi të tilla nga portreti familjar i tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!