Albëria po i bën 50 vjet, por ajo vesh fustanin e bardhë dhe duket si 20 vjeçare – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Albëria po i bën 50 vjet, por ajo vesh fustanin e bardhë dhe duket si 20 vjeçare

23:52 | 16 Prill 2018

Albërie Hadërgjonaj është ndër këngëtaret me më së shumti vite në skenë.

Por, edhe përkundër këtij fakti, ajo vazhdon të duket si një vajzë e re, shkruan ORAinfo.

Mjafton të shohim një foto të saj që të bie në sy bukuria dhe format e saj trupore.

Albëria është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet e ku jo rrallë herë di të shfaqet edhe me pamje provokative.

Se fundmi ajo ka publikuar një foto në Instagram, ku shfaqet me një fustan të bardh. Por edhe kësaj here, Albëria nuk e ka lënë pa provokuar me gjoksin e saj gjigant. /ORAinfo/

Për me tepër shikoni foton…

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!