Albulena Haxhiu në zi, humb një person të dashur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Albulena Haxhiu në zi, humb një person të dashur

14:08 | 12 Korrik 2018

Deputetja Albulena Haxhiu ka njoftuar se daja i saj ka ndërruar jetë.

Ajo ka shkruar se kontributi i dajës së tij ka qenë i madh si në luftë ashtu edhe pas saj, përcjell ORAinfo.

“Me dhimbje të thellë dhe të pikëlluar, lajmëroj të gjithë të afërmit, miqtë, dashamirët se sot me 12.07.2018, ndërroi jetë në moshë shumë të hershme daja ynë Shkelzen Muhaxheri! Ndonëse u largua herët nga Kosova, kontributi i tij për vendin asnjëherë nuk mungoi, si në luftë ashtu edhe pas saj! Pusho i qetë dajë!”, ka njoftuar deputetja Haxhiu. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!