Allegri gëzon tifozët me këtë super-lajm – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Allegri gëzon tifozët me këtë super-lajm

13:16 | 13 Tetor 2017

Massimiliano Allegri siguron se Mario Mandzukic është i aftë të luajë për Juventusin , transmeton ORAinfo.

Sulmuesi mori një goditje të kyçit të këmbës ndërsa ishte në detyrë ndërkombëtare për Kroacinë, por ai gjithsesi ka luajtur kundër Ukrainës dhe trajneri i bardhezi thotë se ai është në dispozicion për Lazion nesër.

“Jo, mos i thoni Mandzukic se ai është i lënduar, tha Allegri në konferencën e tij për shtyp para ndeshjes, kur u pyet për situatën.

“Nëse e bëni këtë ai do të zemërohet. Ai është kthyer dhe ai është mirë, nuk mendoj se ishte ndonjë gjë shumë serioze me Kroacinë.Ai mund të luajë, ai është i trajnuar, ai është me të vërtetë i mirë”, ka gëzuar kështu Allegri tifozët e Juves./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!