Ancelotti po e ‘lënë mëndët’ pas yllit të Realit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Ancelotti po e ‘lënë mëndët’ pas yllit të Realit

20:16 | 20 Korrik 2018

Sipas Corriere dello Sport trajneri i Napolit, Carlo Ancelotti është i interesuar për një ribashkim me sulmuesin e Real Madrid, Karim Benzema përcjell ORAinfo.

Benzema  kishte impresionuar gjatë dy sezoneve duke luajtur nën urdhrat e Ancelottin në Madrid dhe pozita e tij si një motor i rregullt në Santiago Bernabeu sezonin e ardhshëm është nën kërcënim.

Paga e tij vjetore prej 7 milionë eurosh nuk do të jetë një çështje për Napoli, me Madridin që pritet të kërkojë deri në 50 milion euro si pagesë transferimi për 30-vjeçarin ./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!