Ancelotti po e transferon top-yllin e Real Madridit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ancelotti po e transferon top-yllin e Real Madridit

08:36 | 14 Korrik 2018

Karim Benzema e ka shijuar sezonin e fundit tek Real Madridi.

Sulmuesi francez nuk po arrin që të jetë efektiv për madrilenët, andaj këta të fundit e duan shitjen e tij.

Napoli ka shprehur interesim për transferimin e Karim Benzemas, por që problemi kryesor që të arrihet marrëveshje me Real Madridin për çmimin, përcjell ORAinfo.

Klubi madrilen po kërkon 70 milionë euro për shitjen e francezit, ndërsa napolitanët po refuzojnë që të paguajnë më shumë se 50 milionë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!