Andrra bëhet sërish nuse, me këtë vello do t’i mahnisë të gjithë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Andrra bëhet sërish nuse, me këtë vello do t’i mahnisë të gjithë

22:14 | 18 Tetor 2018

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar Sinan Hoxhës, Andrra njihet është ndër femrat me të bukura të show bizit shqitpar.

Ajo se bashku me Sinanin tani kanë një djalë të quajtur Ansi dhe gjithmonë shfaqen si një familje shumë e lumtur, shkruan ORAinfo.

Andrra tashmë është shumë e njohur për publikun dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me vello të bardhë. Me këtë pamje ajo do ta shashtris edhe burrin e saj Sinanin. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!