Andrra fillon edhe njëherë pushimet, shikoni vendin përrallor ku ka shkuar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Andrra fillon edhe njëherë pushimet, shikoni vendin përrallor ku ka shkuar

20:13 | 10 Gusht 2018

Andrra Destani është bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar, Sinan Hoxhës.

Ata kanë një djalë të quajtur Ansi dhe gjithmonë shfaqen si një familje shumë e lumtur, shkruan ORAinfo.

Andrra tashmë është shumë e njohur për publikun dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka filluar edhe njëherë pushimet./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!